1475508429_flag_of_united_kingdom1475508510_flag_of_polandEltete Italia1475508497_flag_of_germany1475508432_flag_of_france

Стаціонарний прилад для заміни палет

Стаціонарний прилад для заміни палет переміщує товари з дерев’яних палет на палетні прокладки

Стаціонарний прилад для заміни палет (СПЗП) – повністю автоматичний апарат. СПЗП перемішує товари з дерев’яної палети на палетну прокладку, або пластмасову чи паперову палету. Стаціонарний прилад для заміни палет складається з вантажного помосту і гідравлічної платформи (так само, як і захоплювач-штовхальник).

Як стаціонарний прилад для заміни палет переносить товар с палети на палетну прокладку?

Товари з дерев’яної палети ставляться на вантажний поміст. Дерев’яна палета розміром 1200 x 800 мм повністю закріплюється на помості за допомогою металевих штирів. Захоплювач штабелера із палетною прокладкою підготовлюються для завантаження. Палетна прокладка затискається між L-подібним ригелем вантажного помосту та пласкими вилами захоплювача-штовхальника. Платформа СПЗП автоматично починає переміщувати товари на палетну прокладку. Товари безпечно переміщуються і готові для роботи з захоплювачем штабелера.

Переваги стаціонарного приладу для заміни палет

Стаціонарний прилад для заміни палет завжди сприяє більш ефективній роботі. СПЗП підвищує швидкість переміщення і зменшує збитки від перевезення товарів. Стаціонарний прилад для заміни палет підвищує рівень захисту співробітників. СПЗП володіє стандартними характеристиками безпеки, таким як ланцюг гарантування безпеки CAT3/PLd, запобіжні грати та обмежувач відстані з можливістю регулювання дальності прийому при дистанційному керуванні.