1475508429_flag_of_united_kingdom1475508510_flag_of_polandEltete Italia1475508497_flag_of_germany1475508432_flag_of_france

Як переміщувати палетні прокладки?

Переміщення палетних прокладок, або як його ще називають – безпалетні вантажно-розвантажувальні роботи, заощаджують кошти, які витрачаються на придбання класичних дерев’яних палет і займають зайвий складський простір.

У випадку використання палетних прокладок при вантажно-розвантажувальних роботах та транспортуванні товарів необхідність у використанні дерев’яних палет відпадає. Товари транспортуються на палетних прокладках за допомогою захоплювача-штовхальника. Яким чином здійснюються вантажно-розвантажувальні роботи без використання класичних палет? Палетна прокладка – це палета, яка зроблена із гофрокартону шириною 0,8 мм. Звичайна палетна прокладка складається із наповненої частини шириною 1200 x 800 мм і двох отворів шириною 75 мм, які потрібні для маніпуляцій. Захоплювач-штовхальник – ідеальне обладнання для роботи з палетними прокладками. Такий захоплювач можна легко приєднати до штабелера буквально за декілька хвилин. Захоплювач-штовхальник випускає навантажувальну платформу разом з кліщами. Кліщі зачіпляються за один із отворів палетної прокладки. Платформа підіймає товари разом з палетною прокладкою на цих кліщах. І товари можна переміщувати.

отримати ціну палетної прокладки слип шит

Заощадження від використання палетних прокладок

Вартість, вага і розміри класичних дерев’яних палет

Usually slip sheets cost 80% less than regular pallets. The wooden pallet is 20 times heavier than a slip sheet. The wooden pallet is also 150 times taller than a slip sheet.

Вартість перевезення

З палетними прокладками ви заощаджуєте складський простір і вагу. Ви завантажуєте на 17% більше товарів у вантажівку, якщо використовуєте палетні прокладки. Ви також перевозите на 500 кг менше. Вам необхідно відправити 100 вантажівок, заповнених дерев’яними палетами, із таким самим об’ємом товарів, який би можна було перевезти, якби ви завантажили лише 90 вантажівок палетними прокладками.

Економія складського простору та на витратах на безповоротну транспортну тару

Палетна прокладка у 150 разів тонша за палету з деревини. Приблизно 1000 листів займають 1 кубічний метр. 1000 дерев’яних палет займають 70 кубічних метрів. Ви також заощаджуєте на витратах, пов’язаних із безповоротним відправленням паперу, чи дерев’яних палет своєму клієнту.

Екологічні аспекти

Використання палетних прокладок набагато екологічніше, ніж використання класичних палет. За допомогою впровадження політики використання палетних прокладок ви зменшуєте кількість вантажного транспорту на дорогах. Один повністю завантажений вантажний автомобіль, який прямує із Франції до Англії, забруднює навколишнє середовище 0,9 тоннами вуглекислого газу. Загалом, майже 50% лісоматеріалу із європейських лісів використовується для виробництва дерев’яних палет. Із 50-річної ялини можна виробити 65 класичних палет, або 1500 палетних прокладок. Оскільки компанія «Eltete TPM» впровадила в свою діяльність світову філософію 3R (Replace, Reduce and Recycle – з англ. «Заміна неефективних засобів», «Зменшення витрат» та «Можливість вторинного використання»), ми допомагаємо нашим клієнтам зробити нашу планету чистішою.

отримати ціну палетної прокладки слип шит