1475508429_flag_of_united_kingdom1475508510_flag_of_polandEltete Italia1475508497_flag_of_germany1475508432_flag_of_france

Захоплювач-штовхальник

Push-Pull штовхальник

За допомогою захоплювача-штовхальника переміщуються палетні прокладки

Захоплювач-штовхальник був спеціально розроблений для переміщення палетних прокладок. Вилоподібний захоплювач має одну гідравлічну функцію, за допомогою якої можна управляти платформою та кліщами. Захоплювач можна легко прилаштувати до будь-якого штабелера. Він має сертифікат ISO 9001. Максимальна вантажопідйомність – 1,5 тонни. .

Отримати ціни палетні прокладки «Slip Sheet»

Переміщення за допомогою захоплювача-штовхальника

Захоплювач-штовхальник приєднується до штабелера. Він заміняє стандартні кліщі і під’єднується до вилоподібного навантажувача за допомогою гідравлічної трубки. Після цього штабелем готовий для роботи з палетними прокладками. Тоді випускається платформа з кліщами для зажимання палетної прокладки через спеціальні отвори. Платформа підіймає палетні прокладки на пласких кліщах. Таким чином, штабелер легко завантажується і може переміщувати товари. Розвантаження відбувається за тим же самим принципом, що і навантаження. Платформа заштовхує палетну прокладку в контейнер, чи вантажівку, і, таким чином, розміщує її в необхідному місці.

Отримати ціни палетні прокладки «Slip Sheet»

Принципи встановлення захоплювача-штовхальника

Встановлення візка

Захоплювач-штовхальник закріплюється на візок штабелера. Це також називають тимчасовим встановленням. Встановлення візка набагато економніше для компаній, які постійно використовують безпалетне переміщення для завантаження і розвантаження контейнерів. Будь-ласка, перегляньте відео-огляд тут.

Встановлення вил

Захоплювач-штовхальник адаптований до розміру стандартних вил автонавантажувача. Такий тип встановлення буде більш економічним для компаній, які не використовують палетні прокладки постійно. Будь-ласка, перегляньте відео-огляд тут.

Отримати ціни палетні прокладки «Slip Sheet»

Практичне використання палетних прокладок

Палетні прокладки можуть бути використані в будь-якій сфері виробництва. Експортні фірми можуть стати ідеальним вибором для впровадження в свою діяльність палетних прокладок та відмови від використання палет із деревини. Палетні прокладки з легкістю можуть замінити дерев’яні палети, які використовуватимуться безповоротно для здійснення доставки один раз. Компанії, які зроблять свій вибір на користь палетних прокладок, виграють за рахунок того, що зменшать витрати на палети і знизять вартість перевезення.