1475508429_flag_of_united_kingdom1475508510_flag_of_polandEltete Italia1475508497_flag_of_germany1475508432_flag_of_france

Про Slip Sheet Eltete.com.ua

Eltete TPM хоче бути пов'язаним з вами.

Про компанію «Eltete TPM»

ТОВ «Eltete TPM» - світовий постачальник пакувальних матеріалів, пригідних для повторного використання, а також ліній транспортування продукції. Компанія «Eltete TPM» знаходиться в Фінляндії. У компанії «Eltete TPM» є 16 виробництв по всьому світу, зокрема в Німеччині, Швеції, Росії, Польщі, Литві, Франції, Іспанії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Індії, Японії, Китаї, В'єтнамі, Малайзії, Колумбії та Аргентині. Компанія «Eltete TPM» прийняла стратегію всесвітньої філософії 3R (Replace, Reduce and Recycle – з англ. «Заміна неефективних засобів», «Зменшення витрат» та «Можливість вторинного використання»). Така стратегія ідеально співпадає з рішенням, яке ми впровадили за допомогою палетної прокладки. Палетна прокладка із гофорокартону, вироблена компанією «Eltete TPM», здатна замінити менш екологічну палету із деревини. Її використання зменшує кількість викидів і рівень забруднення навколишнього середовища при експлуатації вантажного транспорту. Палетні прокладки 100% підлягать повторному використанню.

Отримати ціни палетні прокладки
«Slip Sheet»

Про проект Slip Sheet Eltete.com.ua

Проект «Палетна прокладка» в режимі онлайн допоможе отримати більше інформації зацікавленим особам. Сайт slipsheeteltete.com.ua дасть змогу відвідувачам дізнатися більше про здійснення вантажно-розвантажувальних робіт без використання класичних палет. У відвідувачів буде можливість отримати безкоштовний підрахунок заощаджень, які вони зможуть отримати від використання палетних прокладок, а також вони матимуть можливість провести безкоштовну демонстрацію проведення вантажно-розвантажувальних робіт без використання палет в своїй компанії та можливість отримання онлайн-консультацій з нашою командою.

Отримати ціни палетні прокладки
«Slip Sheet»

Правила поведінки

Правила поведінки компанії «Eltete TPM» засновані на принципах, цінностях, стандартах, і нормах поведінки, які супроводжують процес прийняття нами рішень, а також внутрішньому розпорядку та системі нашої світової організації з метою сприяння добробуту наших клієнтів, співробітників та партнерів, а також поваги до прав усіх зацікавлених осіб, інтереси яких були зачеплені в процесі нашої діяльності.

Ми провадимо свою діяльність відповідно до правил належної комерційної практики, етики маркетингу, принципів захисту прав людини та навколишнього середовища. .